929550-01-03-EU 3M
  • More about 929550-01-03-EU 3M
    929550-01-03-EU 3M
    929550-01-03-EU is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929550-01-03-EU is described as CONN HEADER .100 SNGL R/A 3POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM