929500-01-19-RK 3M
  • More about 929500-01-19-RK 3M
    929500-01-19-RK 3M
    929500-01-19-RK is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929500-01-19-RK is described as CONN HEADER .100 SNGL R/A 19POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH