8M26-AA0402-1.00 3M
  • Part Number: 8M26-AA0402-1.00
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CABLE MINI SAS 26POS 1M
  • Category: Pluggable Cables
  • Status:
  • More about 8M26-AA0402-1.00 3M
    8M26-AA0402-1.00 3M
    8M26-AA0402-1.00 is manufactured by 3M and is categorized in the Pluggable Cables category. 8M26-AA0402-1.00 is described as CABLE MINI SAS 26POS 1M. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Pluggable Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Pluggable Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"