8KJ2-0743-0500 3M
  • Part Number: 8KJ2-0743-0500
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CABLE ASSY PCI 500MM TWINAX
  • Category: Pluggable Cables
  • Status:
  • More about 8KJ2-0743-0500 3M
    8KJ2-0743-0500 3M
    8KJ2-0743-0500 is manufactured by 3M and is categorized in the Pluggable Cables category. 8KJ2-0743-0500 is described as CABLE ASSY PCI 500MM TWINAX. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Pluggable Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Pluggable Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"