8KJ1-0727-0250 3M
  • Part Number: 8KJ1-0727-0250
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CABLE ASSY PCIE X4 250MM TWINAX
  • Category: Pluggable Cables
  • Status:
  • Available: 127
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 8KJ1-0727-0250 3M
    8KJ1-0727-0250 3M
    8KJ1-0727-0250 is manufactured by 3M and is categorized in the Pluggable Cables category. 8KJ1-0727-0250 is described as CABLE ASSY PCIE X4 250MM TWINAX. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Pluggable Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Pluggable Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V