8KH2-0723-0250 3M
  • Part Number: 8KH2-0723-0250
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CABLE ASSY PCIE X8 250MM TWINAX
  • Category: Pluggable Cables
  • Status:
  • Available: 86
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 8KH2-0723-0250 3M
    8KH2-0723-0250 3M
    8KH2-0723-0250 is manufactured by 3M and is categorized in the Pluggable Cables category. 8KH2-0723-0250 is described as CABLE ASSY PCIE X8 250MM TWINAX. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Pluggable Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Pluggable Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK