8A36-2030-LJ 3M
  • Part Number: 8A36-2030-LJ
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN MINI SAS 36POS R/A SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • Available: 3,550
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 8A36-2030-LJ 3M
    8A36-2030-LJ 3M
    8A36-2030-LJ is manufactured by 3M and is categorized in the Pluggable Connectors category. 8A36-2030-LJ is described as CONN MINI SAS 36POS R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH