8A36-1030-LJ 3M
  • Part Number: 8A36-1030-LJ
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN MINI SAS 36POS VERT SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about 8A36-1030-LJ 3M
    8A36-1030-LJ 3M
    8A36-1030-LJ is manufactured by 3M and is categorized in the Pluggable Connectors category. 8A36-1030-LJ is described as CONN MINI SAS 36POS VERT SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"