897-18MMX55M 3M
  • Part Number: 897-18MMX55M
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: TAPE FILAMENT 18MM X 55M CLEAR
  • Category: Tape Products
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"