6A44-B0421-023.0-0 3M
  • Part Number: 6A44-B0421-023.0-0
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 23M
  • Category: Pluggable Cables
  • Status:
  • More about 6A44-B0421-023.0-0 3M
    6A44-B0421-023.0-0 3M
    ---> Other parts by 3M
    ---> Pluggable Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Pluggable Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM