6A25-A0421-012.0-0 3M
  • Part Number: 6A25-A0421-012.0-0
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: QSFP 40/10GBE 4CH SFP OM2+ 12M
  • Category: Pluggable Cables
  • Status:
  • More about 6A25-A0421-012.0-0 3M
    6A25-A0421-012.0-0 3M
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK