6A22-D0421-011.0-0 3M
  • Part Number: 6A22-D0421-011.0-0
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: AOC QSFP-QSFP FDR 4CH OM2+ 11M
  • Category: Pluggable Cables
  • Status:
  • More about 6A22-D0421-011.0-0 3M
    6A22-D0421-011.0-0 3M
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"