5602-22-0142A-200 3M
  • Part Number: 5602-22-0142A-200
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CABLE SATA 3.0 ST-ST 0.20M
  • Category: Pluggable Cables
  • Status:
  • More about 5602-22-0142A-200 3M
    5602-22-0142A-200 3M
    ---> Other parts by 3M
    ---> Pluggable Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Pluggable Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM