38102-F020-H00 FL 3M
  • Available: 597
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 38102-F020-H00 FL 3M
    38102-F020-H00 FL 3M
    38102-F020-H00 FL is manufactured by 3M and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. 38102-F020-H00 FL is described as 2POS LINK W/M CONN FOR 22 AWG. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM