2M-ACAC-030-3625-003.0 3M
  • Part Number: 2M-ACAC-030-3625-003.0
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: 80-4000-2292-9, Cable Assembly, 2mm Molded Socket to Socket Ribbon, 30 Contacts
  • Category: Cable Assemblies
  • Status:
  • More about 2M-ACAC-030-3625-003.0 3M
    2M-ACAC-030-3625-003.0 3M
    2M-ACAC-030-3625-003.0 is manufactured by 3M and is categorized in the Cable Assemblies category. 2M-ACAC-030-3625-003.0 is described as 80-4000-2292-9, Cable Assembly, 2mm Molded Socket to Socket Ribbon, 30 Contacts. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM