2M AD AD-020-3625-012.0-00-AB-12-0 3M
  • Part Number: 2M AD AD-020-3625-012.0-00-AB-12-0
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: 20 Way Unscreened Flat Ribbon Cable, Series 2M
  • Category: Uncategorized Cable Assemblies
  • Status:
  • More about 2M AD AD-020-3625-012.0-00-AB-12-0 3M
    2M AD AD-020-3625-012.0-00-AB-12-0 is manufactured by 3M and is categorized in the Uncategorized Cable Assemblies category. 2M AD AD-020-3625-012.0-00-AB-12-0 is described as 20 Way Unscreened Flat Ribbon Cable, Series 2M. Perfect Parts is a supplier of Cable Assemblies and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Uncategorized Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cable Assemblies by sub category
  • More About  Uncategorized Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM