1SF26-L136-00C-100 (RC) 3M
  • Part Number: 1SF26-L136-00C-100 (RC)
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: 26 POS SHRNK DLTA RIB CBL ASSY 1
  • Category: D-Sub Cables
  • Status:
  • More about 1SF26-L136-00C-100 (RC) 3M
    1SF26-L136-00C-100 (RC) 3M
    1SF26-L136-00C-100 (RC) is manufactured by 3M and is categorized in the D-Sub Cables category. 1SF26-L136-00C-100 (RC) is described as 26 POS SHRNK DLTA RIB CBL ASSY 1. Perfect Parts is a supplier of D-Shaped Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> D-Sub Cables from all manufacturers
    ---> D-Shaped Connectors by sub category
  • More About  D-Sub Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"