1M-1021-020-3365-006.0 3M
  • Part Number: 1M-1021-020-3365-006.0
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: Socket to 2 Row PCB Trans Connector w/ Board Retention, 28 Awg Gray Cable
  • Category: Cable Assemblies
  • Status:
  • More about 1M-1021-020-3365-006.0 3M
    1M-1021-020-3365-006.0 3M
    ---> Other parts by 3M
    ---> Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD