1M-1010-050-3365-012.0 3M
  • Part Number: 1M-1010-050-3365-012.0
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: Cable Assembly, Molded Socket to SocketRibbon, 50 Contacts, 12in 80-4000-2404-0
  • Category: Cable Assemblies
  • Status:
  • More about 1M-1010-050-3365-012.0 3M
    1M-1010-050-3365-012.0 3M
    1M-1010-050-3365-012.0 is manufactured by 3M and is categorized in the Cable Assemblies category. 1M-1010-050-3365-012.0 is described as Cable Assembly, Molded Socket to SocketRibbon, 50 Contacts, 12in 80-4000-2404-0. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM