1M-1010-026-3365-012.0 3M
  • Part Number: 1M-1010-026-3365-012.0
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: Cable Assembly, Molded Socket to SocketRibbon, 26 Contacts, 12 inches
  • Category: Cable Assemblies
  • Status:
  • More about 1M-1010-026-3365-012.0 3M
    1M-1010-026-3365-012.0 3M
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V