1M-1010-016-3365-018.0 3M
  • Part Number: 1M-1010-016-3365-018.0
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: Cable Assembly, Molded Socket to SocketRibbon, 16 Contacts, 18 inches
  • Category: Cable Assemblies
  • Status:
  • More about 1M-1010-016-3365-018.0 3M
    1M-1010-016-3365-018.0 3M
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM