1M-1010-016-3365-012.0 3M
  • Part Number: 1M-1010-016-3365-012.0
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: Cable Assembly, Molded Socket to SocketRibbon, 16 Contacts, 12in.80-4000-2389-3
  • Category: Cable Assemblies
  • Status:
  • More about 1M-1010-016-3365-012.0 3M
    1M-1010-016-3365-012.0 3M
    1M-1010-016-3365-012.0 is manufactured by 3M and is categorized in the Cable Assemblies category. 1M-1010-016-3365-012.0 is described as Cable Assembly, Molded Socket to SocketRibbon, 16 Contacts, 12in.80-4000-2389-3. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM